Ostatnia zmiana: 2015.09.09 (śr) 00:00:00

Uwaga: to strona ocharakterze archiwalnym. W ciągu 30 sek. zostaniesz przeniesiony do aktualnego kalendarza imprez.

NASZE IMPREZY (wyjazdy terenowe i nie tylko)

zobacz też: Inna nasza działalność

zobacz też: Wcześniejsze imprezy

Wydarzenia cykliczne

środySpotkania Kołowe! oraz od jesieni do wiosny wykłady i szkolenia kursu OT
 Slajdowiska! (przez lata w regularnie w czwartki, obecnie nieregularnie najczęściej w środy)

Zobacz ogólne informacje o terminarzu imprez Koła.

Uwaga: imprez szukaj w archiwum naszej nowej strony: http://jedynka.om.pttk.pl/ - kalendarz oraz dział "imprezy/wyjazdy" (zostaniesz przeniesiony po 30 sek.)

Nie jesteś członkiem PTTK? zapisz się, warto. Na zgłoszonych (patrz niżej) imprezach, członkowie PTTK są ubezpieczeni od NNW!

Uwaga: imprezami naszego Koła są tylko imprezy formalnie zgłoszone do OMu (po co oficjalnie zgłaszać imprezy?).
Za pozostałe w.w. imprezy odpowiedzialność ponoszą wyłącznie ich bezpośredni organizatorzy (lub inne podane konkretnie osoby/instytucje), natomiast Koło nie odpowiada z ich warunki, na tej stronie są reklamowane jedynie jako polecane imprezy "sąsiedzkie", bez odpowiedzialności (niezależnie od danych zawartych w treści zaproszeń).
Uwaga: brak imprezy w rejestrze nie oznacza, że nie będzie ona zgłaszana! - może to nastąpić niekiedy tuż przed jej terminem. W razie wątpliwości, "czy będzie to oficjalnie zgłaszana do OM impreza PTTK", należy o to zapytać organizatora (!)

zobacz też: Wcześniejsze imprezy

Zapraszamy Was serdecznie!