InO Świętojańskie – wyniki

W niedzielę  30 czerwca 2019 r. serdecznie zapraszamy na:

XV Marsze na Orientację InO Świętojańskie do Choszczówki.

PROTOKÓŁ:

>>> do pobrania

TERMIN & MIEJSCE:
30 czerwca 2019 r. (niedziela), lasy w okolicach Choszczówki, trasy zawodów będą przebiegały przez tereny leśne, o różnym stopniu przebieżności i o bogatej mikrorzeźbie.

ORGANIZATOR:
Członkowie i sympatycy Koła PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej & KInO STOWARZYSZE
Ryszard Wilk OInO – kierownik, budowa trasy TP (602-854-843)
Anna Kadłubowska PInO – budowa trasy TU
Tymon Skadorwa PInO – budowa trasy TZ

CELE:
– popularyzacja turystycznych imprez na orientację i odznaki InO,
– sprawdzenie własnych umiejętności posługiwania się mapą i kompasem w terenie,
– propagowanie aktywnych form wypoczynku na świeżym powietrzu,
– promocja atrakcyjnych turystycznie zakątków Mazowsza.

TRASY:

turystyczne marsze na orientację w kategoriach:
TZ (trasa dla zaawansowanych), 1 etap dzienny, zespoły 1-2-osobowe; 2 pkt do OInO), trasa zaliczana do TMWiM
TU (trasa dla średniozaawansowanych), 1 etap dzienny, zespoły 1-2-osobowe, 2 pkt do OInO, trasa zaliczana do TMWiM
TP (trasa dla początkujących), 1 etap dzienny, zespoły 1-5-osobowe, 2 pkt do OInO).

Zawody są rozgrywane w ramach X edycji Pucharu Koła PTTK nr 1 przy PW w InO, więcej:
Kategorie TU i TZ są klasyfikowane do puchary TMWiM

MAPY:

kolorowe, miejscami uaktualnione do stanu obecnego.

START/META:

skrzyżowanie dróg na północny zachód od stacji PKP Warszawa Choszczówka.

DOJAZD:

do stacji PKP Warszawa Choszczówka: Koleje Mazowieckie: linią Warszawa Zachodnia – Działdowo (Nasielsk), połączenie co ok. godzinę; KM Lotnisko Chopina – Modlin, SKM Warszawa
Zachodnia – Legionowo lub własny środek transportu.

WPISOWE:

pokrycie kosztu realizacji imprezy, materiałów startowych i świadczeń dla uczestnika:
– AInO, OInO PTTK, PInO PTTK: 4 zł,
– członkowie PTTK: 5 zł,
– pozostali uczestnicy: 6 zł,
– osoby niezgłoszone: 7 zł bez gwarancji świadczeń,
– zwycięzcy zeszłorocznej edycji InO Świętojańskiego, zgłoszeni na TU/TZ są zwolnieni z wpisowego.

INFO & ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia do dnia 28.06.2019 r. (piątek), do godz. 22:00 przyjmowane będą poprzez formularz  lub e-mailem na adres: inoswietojanskie@o2.pl,  (antySpam)
Dodatkowe informacje na temat imprezy można uzyskać pod ww. adresem e-mail.

ŚWIADCZENIA:
mapy dla uczestników i karty startowe dla zespołu, drobny poczęstunek, woda/inne napoje na mecie, protokół
w wersji elektronicznej, potwierdzenie punktów oraz weryfikacja OInO, OTP, TP i innych odznak.

RAMOWY PROGRAM IMPREZY:
10:00 — przyjmowanie uczestników na starcie i wydawanie materiałów startowych; dla chętnych szkolenie z podstaw orientacji w terenie oraz zasad MnO,
10:30 — start wszystkich etapów (godzina „zero”),
ok. 14:00 — zakończenie imprezy.

UWAGI KOŃCOWE:
Impreza odbędzie się bez względu na pogodę, w przypadku ogłoszenia zakazu wstępu do lasu z powodów
ppoż. impreza może zostać odwołana. Każdy startuje na własną odpowiedzialność; za szkody wynikłe wobec uczestników, jak i osób trzecich organizator nie odpowiada. Nieletni startują z opiekunami lub przedstawiają pisemną zgodę opiekuna na starcie. Członkowie PTTK są ubezpieczeni od NNW, pozostali uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Na imprezie obowiązuje punktacja KInO ZG PTTK. Impreza jest non-profit, organizatorzy nie czerpią korzyści finansowych z jej przeprowadzenia. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.

RegulaminXVMnO_InO_Swietojanskie

XIV InO Świętojańskie 2018