IX Turystyczny Rajd na Orientację

REGULAMIN IMPREZY

Miejsce: Lasy Celestynowskie w okolicach Zabieżek

Termin: Niedziela, 10 października 2004

Organizatorzy: KTG ,,Magury'', Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej, KTE ,,STYKI'' i przyjaciele

Forma: Turystyczne marsze na orientację w kategoriach:

Klasyfikacje w kategoriach TJ i TS są zaliczane do klasyfikacji Konkursu TMWiM

Teren: lasy o różnej przebieżności, częściowo podmokłe i zabagnione (zwłaszcza TS, TJ).

Mapy: TS - modyfikowane, kolorowe lub czarno-białe; TP - pełne, czarno-białe

Start: Wejście do lasu na skraju wsi Zabieżki, dojście od przystanku PKP Zabieżki oznaczone wstążkami;

Start zostanie zamknięty najpóźniej o godz. 10:30.

Program imprezy:

9:00 - 9:30 start uczestników kategorii TS i TJ na I etap

9:30 - 10:30 start uczestników kategori TP na I etap

11:00 - 13:30 - praca mety I-go etapu

13:45 - zamknięcie startu II-go etapu

17:00 - zamknięcie mety etapu II, budowniczy trasy idzie zbierać lampiony do lasu.

Dojazd:

TS - autobusem prywatnej linii TRAKS z przystanku przy kasach podmiejskich dworca W-wa Wschodnia (od ul. Lubelskiej) odj. godz. 7:30

TP - pociągiem do przystanku Zabieżki, ze stacji Warszawy Śródmieście odj. godz., 8:43 (kierunek: Dęblin, bilet 100% 8.20 zł, pociąg zatrzymuje się na st. Otwock godz. 9:36 ), z Lublina poc posp. do Pilawy (odj. godz. 7.38 kierunek: Kostrzyn), z Pilawy poc. osobowym do Zabieżek (kierunek: Warszawa Zachodnia) odj. 10:21 (osoby korzystające z tego połączenia proszone są o zgłoszenie tego faktu organizatorowi przy zapisach). Dojście od przystanku PKP Zabieżki wyznaczone wstążkami

Dojazd dla uczestników zmotoryzowanych: drogą "lubelską" nr 17 przez skrzyżowanie w Kołbieli prosto, ok. 5 km dalej drogą do Zabieżek w prawo. W Zabieżkach przejechać przejazd kolejowy, przed kościołem w prawo w drogę nieutwardzoną do Ponurzycy.

Zgłoszenia: przyjmowane pod nr tel. 627 39 95 (w dni powszednie po godz. 18:00) , poczta elektroniczna m.ostrowski@inet.waw.pl, do 8 października 2004. Zgłoszenie po tym terminie nie gwarantuje otrzymania pełni świadczeń (w kat. TS może to oznaczać wyłącznie mapy cz.-białe). Brak zgłoszenia nie gwarantuje startu w imprezie.

Uwaga! od godziny 17:30 (piątek) do rozpoczęcia imprezy proszę nie wysyłać zgłoszeń e-mailem. Można się zgłaszać pod numerem kom. 507 934 526 - może być SMS z podanymi danymi: Imię i Nazwisko + ile osób w drużynie + Kategoria.

LISTA ZGŁOSZONYCH do 8.10.2004, godz. 17:00

Świadczenia: Mapa dla uczestnika (TS), zespołu (TP), protokół dla zespołu, niewielki poczęstunek między etapami, niespodzianki, dla zwycięzców: dyplomy, bezpłatny start w X TRnO Jesień Idzie 2005.

Wpisowe: (płatne na starcie)

dla osób zgłoszonych do 8 X 2004:

- studenci, uczniowie, członkowie PTTK

........ 8 zł

- członkowie KTE STYKI, koła PTTK nr 1, KTG Magury,
przodownicy InO z blachą na piersi

....... 7 zł

- pozostali uczestnicy

....... 9 zł

dla zgłoszonych po 8 X 2004:
bez gwarancji pełni świadczeń i zniżek

...... 10 zł

dla niezgłoszonych:
o ile będą wolne mapy i bez żadnych gwarancji

.......12 zł

Z wpisowego zwolnieni są zwycięzcy ubiegłorocznej edycji Jesień Idzie: Andrzej Przychodzeń, Wiktor Marczak, Ewa Kurzawska i Klaudia Kurzawska.

Uwagi końcowe:

Archiwum Jesień Idzie