M astodont  A lojzy   J edzie  Ó smym  W ozem  K u   A rchaicznemu
J odłowo-   E kaliptusowemu  D omostwu  Y eti'ego   N a   K wiecie  I rysa

Majówka Jedynki 2007

Serdecznie zapraszamy na organizowaną w ramach Kursu Organizatora Turystyki PTTK wyprawę po Pogórzu Przemyskim.
  Korzystając, miejmy nadzieję, z pięknej pogody będziemy zwiedzać najciekawsze miejsca tego mniej znanego zakątka Polski. Przed nami pełen zabytków Przemyśl, tajemnicze forty przemyskiej twierdzy, zaginiona wśród wzgórz i zieleni obronna cerkiew w Posadzie Rybotyckiej oraz stacje założonej przez Fredrów Kalwarii Pacławskiej. Zobaczymy jak wygląda 7 kilometrów betonu (Kuźmina) , a także będziemy podziwiać piękno architektury drewnianej (MBL w Sanoku). Pełną przygód i niespodzianek wyprawę z Mastodontem Alojzym zakończymy na spotkaniu z najsłynniejszym żołnierzem CK monarchii- Józefem Szwejkiem.

Alojzy (mastodont)
kursanci OT
&
gAgatka, Dializa, Ovsik i Bambi

Jeżeli chciałbyś do nas dołaczyć i potowarzyszyć Alojzemu w jego wyprawie powinieneś:
1) wiedzieć, że:

• śpimy w namiotach
  • gotujemy na ognisku
  • jemy to, co ugotujemy :P
  • dobytek nosimy na plecach
  • alkoholu nie pijemy
  • nie marudzimy
  • podziwiamy przyrodę
  • gramy i śpiewamy
  • opowiadamy dziwne historie i (nie)smieszne dowcipy
  • bierzemy udział w tajemniczych i zakręconych konkursach
    a przede wszystkim
  • dobrze się bawimy

2) zgłosić się (namiary poniżej) szybko i żwawo, bo liczba miejsc, tradycyjnie już, ograniczona
3) odwiedzić spotkanie przedwyjazdowe
4) przyjść na dworzec przed odjazdem pociągu

termin:
wyjazd nastąpi 27 kwietnia w piątek wieczorem, powrót w czwartek (3 maja) około 1:30 w nocy.

miejsce:
Pogórze Przemyskie (Przemyśl-Sanok)

koszt:
około 150 zł, obejmuje: transport, nocleg w Przemyslu, wyżywienie, atrakcje

spotkanie przedwyjazdowe:
środa 25 kwietnia, godz. 17:00,
sala 301 budynek Wydz. Chemii Politechniki Warszawskiej

zapisy:
Prosimy zgłaszać się do 25 kwietnia 2007 roku
Agata Krawędkowska e-mail: akrawedkowska(@)poczta.onet.pl lub tel.: 602 112 766
Szymon Bijak tel.: 601 637 569

ubezpieczenie:
Członkowie PTTK z aktualna składką członkowską są objęci ubezpieczeniem NNW. Uczestnicy nieobjęci ubezpieczneiem ze strony PTTK zobowiązani są do indywidualnego ubezpieczenia się. Każdy z uczestników Majówki Jedynki zobowiązany jest do posiadania stosownego ubezpieczenia

obrazek Alojzego zaczerpnieto ze tej strony.