20 styczeń 2005 roku

Walne Zebranie

Zarząd Koła PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej informuje o Walnym Zebraniu które odbędzie się w środę 2 marca 2005 roku, w sali 301 Gmachu Starej Chemii, o godzinie 18-tej.

Delegatem na Walne Zebranie może być każdy obceny członek Koła.

Na Walnym Zebraniu przewidujemy:

1. Przedstawienie i zatwierdzenie (lub nie) sprawozdania Zarządu Koła i Komisji Rewizyjnej Koła.

2. Udzielenie absolutorium Zarządowi Koła lub pojedynczym jego członkom, lub też odmowa jego udzielenia.

3. Wybór członków Zarządu Koła i Komisji Rewizyjnej Koła.

4. Rozpatrywanie wniosków zgłoszonych przez delegatów.

Sprawozdanie z działalności Zarządu będzie dostępne do wglądu w siedzibie Koła i na stronie internetowej http://jedynka.om.pttk.pl w statutowym terminie 20 dni przed Walnym Zebraniem, czyli przynajmniej od 10 lutego 2005 roku.

W przypadku niedostatecznej liczby członków Koła obecnych w pierwszym terminie Walnego Zebrania, drugi termin Walnego Zebrania ustalany został w środę 2 marca 2005 roku, o godzinie 18.15. (czyli piętnaście minut po ewentualnym stwierdzeniu niedostatecznej frekwencji w pierwszym terminie).

Koła PTTK nr 1

przy