[Politechnika Warszawska]
[Koło PTTK nr 1 "Jedynka"]
[Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze]

Aktualno¶ci • Kalendarz imprez • Kurs OT • Kurs OInO • Slajdowiska • Galerie • Materiały • Linki • Kontakt • O nas
Informacje dla grupy turystycznej z WF • 50-lecie Koła • Imprezy InO

Nocne InO na rajdzie XLII "Noc ¦więtojańska" 2005

Zobacz protokół i wyniki.

było:

REGULAMIN IMPREZY

Termin: sobota/niedziela 25/26 czerwca 2005

Forma: turystyczne marsze na orientację w kategoriach:

Start,baza: wyspa na Liwcu - miejsce ze¶rodkowania rajdu

Program czasowy: otwarcie mety w godzinach 18:00 - 24:00 w sobotę, zależnie od okolicno¶ci, po przyj¶ciu wielu tras rajdowych na wyspę

Mapy i dystanse: TP - mapy czarnobiałe w skali 1:10000, TS (TS2TP) - pomoce mapopodobne czarnobiałe; długo¶ć tras rzędu 5 km, czasy rzędu 1.5-3h

Teren: przeważnie suchy lesisty (iglasty - sosnowy), raczej płaski, niekiedy wydmowy, ¶rednio przebieżny

Zgłoszenia:

¦wiadczenia: co najmniej 1 mapa dla zespołu, protokół dla zespołu, dyplomy dla zwycięzców, być może niespodzianki.

Wpisowe: jak dla rajdu, w ramach rajdu (płatne również w wypadku uczestnictwa tylko w InO nocnym).

Uwagi końcowe:

·          Impreza odbędzie się bez względu na pogodę.

·          Przypominamy o konieczno¶ci posiadania latarek! (z im większym lustrem odblaskowym, tym lepiej; diodowe latarki nie s± absolutnie wystarczaj±ce), kompasów, ołówków lub długopisów itp.

·          Impreza może zostać odwołana w przypadku wprowadzenia zakazu wstępu do lasu przed Nadleśnictwo.

·          Uczestnicy powinni zadbać o ubiór odpowiedni do panujących warunków pogodowych i terenu, w którym odbywa się impreza.

·          Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za szkody wynikłe podczas imprezy wobec uczestników i osób trzecich.

·          Wszyscy uczestnicy startują na własną odpowiedzialność i ryzyko. Odpowiedzialność za osoby niepełnoletnie ponoszą ich dorośli opiekunowie lub rodzice. Uczestnicy niepełnoletni przed startem w imprezie są zobowiązani przedstawić pisemne pozwolenie od rodziców zezwalające im na start w imprezie lub ustną zgodę pełnoletnich opiekunów, którzy biorą odpowiedzialność za ich start w imprezie. W pisemnym pozwoleniu musi znajdować się zdanie, że rodzice zapoznali się z niniejszym regulaminem.

·          Na imprezie obowiązują regulaminy InO zatwierdzone przez KInO ZG PTTK

·          Kategoria zostanie rozegrana, jeśli na start zgłosi się co najmniej jedna drużyna. Klasyfikacja zostanie przeprowadzona, jeśli kategorię ukończą minimum 3 drużyny.

·          Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatorów

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy:

Koło PTTK nr 1 przy Politechnice Warszawskiej - http://jedynka.om.pttk.pl

Kierownik InO nocnego: Michał Segit, msegit@post.pl , tel. 0503 972 384 (ze względów technicznych niestety bardzo często wył±czony).