Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze

Koło PTTK nr 1

przy Politechnice Warszawskiej

Witamy  Ogłoszenia  Wyjazdy  Kurs OT  Galerie  Początki  Linki
Informacje dla grupy turystycznej z WF

znak PTTK

Jest to najstarsze Koło akademickie działające w Warszawie, a być może i w Polsce. My uważamy że również najciekawsze. Zostało założone w 1954 roku i od tego czasu bezustannie uczestniczymy w organizowaniu imprez turystycznych. Są to rajdy, wycieczki krajoznawcze, szkolenia, obozy wędrowne, spływy kajakowe i żeglarskie. Często imprezy te organizowane są wspólnie z innymi klubami studenckimi. Ale to nie wszystkie możliwości spędzenia czasu. Wiele zależy od potrzeby chwili i aktualnych możliwości. Jeżeli jesteś zainteresowany aktywną turystyką, chcesz dzielić się swoimi zainteresowaniami z innymi to zapraszamy na coroczny Kurs Organizatora Turystyki PTTK.
Ale ostrzegamy! Nie jesteśmy biurem podróży. Wszyscy uczestnicy biorą udział w przygotowywaniu wyjazdu. Z imprez nie czerpiemy żadnych dochodów, a wyjazdy staramy się organizować tak, aby koszty były jak najniższe.

Siedziba Koła mieści się w Warszawie, przy ulicy Noakowskiego 3 (Gmach Starej Chemii Politechniki Warszawskiej) w sali 301


Jeśli masz jakąś istotną (!) informację, możesz wysłać wiadomość na listę Koła:

Od kogo (twoje dane):

Twój adres e-mail:

Tytuł wiadomości:

Treść:


Lista dyskusyjna Koła działa pod adresem jedynka@ime.pw.edu.pl. Aby się na nią zapisać wystarczy wysłać na adres listserv@ime.pw.edu.pl list bez tytułu o treści "sub jedynka"


stronę utworzył, kontakt do prezesa: Marcin Wojciechowski